Toen haar praktijk groeide en ze haar eigen methode ontwikkelde - met werkboek, kaartenset en opleidingen - kwam er steeds meer bij kijken. Niet alleen inhoudelijk, maar ook administratief.
Haar boekhouding hield ze jarenlang bij in Excel. Met hulp van een bevriende accountant had ze een slim systeem met draaitabellen opgezet. Maar naarmate haar bedrijf groeide, groeide de chaos mee. Facturen handmatig maken, betalingen controleren, kruisjes zetten bij wat betaald was... het werd onwerkbaar. Zeker toen haar webshop erbij kwam. Ze wist: dit moet anders.
In 2021 besloot Esther de overstap te maken naar Rompslomp. Ze zocht naar een systeem dat eenvoudig werkte, waar je geen boekhouder voor hoefde te zijn, en waar ook voorraadbeheer in zat.
“Wat me aansprak was hoe het eruitzag en hoe makkelijk het werkt. Ik heb het met veel andere systemen vergeleken, maar Rompslomp vond ik het prettigst.”
Via de bankkoppeling kreeg ze automatische boekingsvoorstellen. Geen geknutsel meer met handmatig verwerken, maar gewoon: klik op oké en door.
“Het gaat tien keer zo snel. Of honderd keer.”
Alles aan elkaar gekoppeld
Met alleen een boekhoudpakket was Esther er nog niet. Haar bedrijf is breder dan dat. Ze verkoopt fysieke producten, geeft online trainingen én live opleidingen. Alles koppelde ze aan Rompslomp.
“Mijn webshop zit in WooCommerce, gekoppeld via Webwinkelfacturen. ’s Nachts worden de bestellingen automatisch doorgestuurd naar Rompslomp.”
De facturen worden vanuit Rompslomp verstuurd. Betalingen lopen via Mollie. Geen dubbele facturen meer, geen losse lijsten, geen verwarring. Ook haar online leeromgeving draait nu rondom Rompslomp.
“Als een nieuw systeem niet te koppelen is met Rompslomp, begin ik er niet aan.”
Ook binnen de vereniging: klaar met de rommelen
Toen Esther voorzitter werd van de Vereniging voor NEI Therapeuten, besloot ze dat ook deze administratie naar Rompslomp moest. Samen met de secretaris zette ze in 2 weken tijd alles handmatig over. Sindsdien is het overzicht terug.
Esther is fan, maar heeft ook nog wensen: "Ik wil contactpersonen kunnen samenvoegen. Nu maakt Rompslomp een nieuw klantnummer aan als iemand een ander e-mailadres gebruikt. Dan heb ik dubbel werk.” Dit nemen we mee voor onze toekomstige plannen in Rompslomp.
Met Rompslomp regel je je administratie in een handomdraai. Probeer een maand lang gratis en vrijblijvend het Professional pakket. We beloven dat er geen kleine lettertjes zijn of addertjes onder het gras zitten. Daar houden we zelf namelijk ook niet van. Daarom krijg je duidelijk te zien wanneer de proeftijd bijna voorbij is, zodat je op tijd je abonnement kunt aanpassen.